| NeverKid a întrebat:

Hey TPUhappyhappy... as vrea sa merg la liceul militar...imi puteti spune in ce constau probele? multumeschappy

4 răspunsuri:
| RaZvy97RaZvy a răspuns:

Da la proba fizcica :
1)Traseu utilitar: 2 sarituri de pe loc a 3 m, 8 flotari fete, saritura peste capra, tararea aproximativ 3 m, sa duci 2 mingi medicinale printre joloane, deplasarea in echilibru, sa sari de pe niste numere(1>9 pentru orientare), saritura peste lada (sa sari peste cap cred ca i-a facut pe cls a VI) si la final sprint de 25m TOT TRASEUL ARE 90m foarte putin la cate exerciti sunt...
2) Rezistenta 1000m in jur de 4, 30min trebuie sa scoti ca esti fata
Daca mai ai nevoie de un messaj.Eu dau la Alba-Iulia tu?

| NeverKid explică (pentru RaZvy97RaZvy):

La Suceava...mult succes sa intri:*:*:*

| RaZvy97RaZvy a răspuns:

La campulung moldovenesc poate(judetu suceava) in suceava nu stiu a fie liceu militar

| fuckThisLife a răspuns:

Mate romana si sport.dar e ft greuhappy