| Anonimă1666 a întrebat:

As vrea sa devin model.Am 16 ani si 1.70 inaltime, credeti ca as avea sanse? sad

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O sa raspund doar la intrebarea pusa:
Da, oricine are sanse in tot ceea ce face, inclusiv in a fi model.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

LA fele se cere 1, 75+, deci nu. Doar daca nu reusesti sa mai cresti cativa centimetrii.

| sierra1 a răspuns:

Cele două dimensiuni contează dar alături de alte alte câteva (poate) zeci de condiții pe care ar trebui să le îndeplinești

| Donsavas a răspuns:

Ideea e să faci bani, de aceea muncești. Asa poti fi model si pe timpul tau. Nu cred ca o sa ti placa sa fi un model prost platit. Dacă începi să visezi si faima, e deja prea mult caci nu tu decizi dacă te place sau nu publicul.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pe langa cei 1, 70 m trebuie sa ai si o anumita conditie fizica.

| Juper a răspuns:

Conteaza si fat, a