| bea_1048 a întrebat:

Buna as vrea sa devin reprezentant avon si am cateva intrebari:1cat este suma minima la o comanda? 2:ce sa intampla daca comanda nu valoreaza aceasta suma? 3:daca intr-o luna nu voi avea nici o comanda ce se va intampla? 4:daca cineva comanda ceva si atunci cand ajunge comanda la mine nu mai vrea sa il cumpere ce sa va intampla? va trebui sa il platesc eu? mersi mult va rog sa numerotati raspunsurile:Xms

8 răspunsuri:
| Dede_1899 a răspuns:

1.La 110 lei ai 15% din profit, la 260 lei ai 20% din profit, la 390 lei ai 25% din profit si peste 550 ai 30% din profit plus cadouri. Sub 110 lei nu primesti nimic
2. Daca nu reusesti sa ai pana la suma asta o perioada de timp nu e nimic tot reprezentant ramai chiar daca nu ai dat deloc comanda.
3. nu se intampla nimic ramai in continuare reprezentant dar cat nu dai comanda de nimic nu primesti nimic.
4. daca nu mai vrea produsul il pastrezi tu si tot tu il platesti sau il poti foarte simplu vinde la alte persoane. Firma nu e cu nimic vinovata ca, clientul refuza sa mai ia produsulhappy Oricum e foarte convenabil si sa stii ca exista multe persoane care vor sa cumpere si care cumpara de la Avon deci nu te ingrijora. Daca mai vrei detalii ia id-ul meu : swanheart8@yahoo.com si chiar daca nu vrei detalii adauga-ma sunt destul de vorbareata si iti pot spune si cum sa atragi clientii sau(in gfine) cum sa faci lumea sa stie ca esti reprezentant. Bafta! Te-am pupat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga id meu alexutsa_girl_a33 si iti explic tot si t si inscriu daca vrei big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa devin reprezentant la avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti sau cam dat raspunsurile pe aici doar ca suma minima este 110 lei doar daca vrei sa primesti reducerea. daca nu poti plasa o comanda ( pentru nu ati pierde clientii normal ca nu iei nici o reducere ) de o suma minima de 40 lei. pentru mai multe informatii: vyvy_lory. dati add si vorbim acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id: tuma_tumy da-mi add

| LOVE_7009 a răspuns:

Eu sunt reprezentant si te pot ajuta cu orice intrebare
deci.
1. suma minima este de 110 lei
2.nu se intampla nimic dar nu primesti nici un discaont (adice cei 15% sin comanda)
3.nu se va intampla nimic nu esti obligata sa faci in fiecare luna comanda
4.nu trebuie sa il platesti il returnezi inapoi binenteles daca este in stare intacta
daca mai ai vreo intrebare vorbim pe privat
funda?

| teodora2003 a răspuns:

0765037960- nr meu de tel. Suna-ma si iti rasp la toate intrebarile (sau trim un sms) fac si in scrieri la AVON daca doriti. Astept cu nerabdare sa ma contactati.

| Barbu_Alina_1988 a răspuns:

Buna tuturor,eu sunt din buzau, pentru cine vrea sa devina reprezentant avon il astept cu drag in echipa mea, pentru toate detaliile id:alinabarbu2