| bee_2378 a întrebat:

as vrea sa fiu reprezentant la Avon dar nu sunt sigura daca s-ar merita sau daca as putea avea ceva comenzi.Ideea e,ce implica sa fi Reprezentant pe langa ce scriu ei pe sit,cum se fac comenzile si in caz de nu am succes, adica nu gasesc persoane sa cumpere trebuie sa platesc vreo taxa sau pot renunta imediat la contract? ...multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama mea este reprezentat Avon. Sa sti ca merita, iar comenzile se fac la inceput mai greu, dar dupa este foarte usor. Un reprezentant Avon trebuie sa faca rost de comenzi, sa dea comanda pe www.avoncosmetic.ro, sa puna preturile si le duca la cel care le-a comandat. Trebuie sa stranga bani de la cei care au dat comanda apoi trebuie sa o plateasca la BCR

| BoBoKeL a răspuns:

Hey add: chocolathe_addicted si iti explic eu tot ce vrei sa stii despre aceasta companie