| UatDăFac a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o placa happy. vreau sa imi indrept parul cu ea dar as vrea sa fac si alte chestii laughing [va dati voi seama (ondulat.poate.nu stiu)big grin]
Vreau sa va intreb :
Care placi sunt mai bune? Cam cat costa?happy

2 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Cele mai bune placi sunt cele de ceramica, iar preturile variaza in functie de firma, etc

| Dnse a răspuns:

Eu am REMINGTON! e foarte buna, o am de doi ani si inca e in stare perfecta, am dat 200 de lei pe ea, nu cred ca s-a schimbat mult pretul. Reusesc sa fac niste bucle foarte dragute cu ea si intinde foarte bine.