| color a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un telefon de pe net. dar nu sunt sigura.nu am prea mare incredere... voi ati cumparat vreodata ceva de pe net? cum a fost? sa am incredere? multumesc.

Răspuns Câştigător
| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Acum cativa ani am cumparat de la Mediadot un stick, rami si un switch. Toate au functionat si au avut si garantie. Plata a fost facuta la livrare.
Din ce am inteles si eMag (in perioada asta mi se pare ca livrarile sunt gratuite) este de incredere, dar eu nu am cumparat nimic de la ei.
Sa ai o zi buna!

3 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Eu cumpar hainbe de pe miniprix mereubig grin
Sunt super.
ALteceva.am mai comandat de pe okazii anul trecut niste lentilehappy
Pe okazii, iti dai seama ca este de incredere daca intri pe profilul sau si vezi ca are mai multe calificative de incredere, sau ceva de genulhappy
In rest, n`am mai comandat de nicaieri.
Si slava Domnului, nu am luat vrero "teapa"laughing

| tia a răspuns:

Sincer nu cred ca e ok. A cumparat cu prieten si si-a luat teapa. A primit un alt telefon decat cel care a zis ca il i-a. Mai bine nu incerca.

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.