| Winners10 a întrebat:

As vrea sa imi deschid un cana de youtube, dar nu stiu despre ce sa fie! Imi puteti da si mie niste idei?

4 răspunsuri:
| BubbleShoot a răspuns:

Vblog. poti face despre tine. poti face farse la telefon, provocari, sa faci provocari primite in comentarii. poti un canal cu versuri la melodii. lyrics direct pe ecran in timpul melodiei.

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Un Canal TV, ex : Pro TV, Antena 1.

| Winners10 explică (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Inteligent raspuns... daca nu sti ce e un canal youtube mai bine nu mai vorbi

| Alexya05Nutella a răspuns:

Daca ai o camera de filmat buna si un video editor bun poti devenii vlogger (videobloger), iar daca nu sti ce inseamna "vlogger" cauta pe youtube: DDH, Tequila1428, maxsipunct, Tudi Popa sau Zmenta Mihai big grin
Sau daca te pricepi la jocuri poti devenii gamer ca: maxsialtele, iRaphahel
Sper ca am fost de ajutor big grin