| aandraa000 a întrebat:

.as vrea sa imi fac un tatuaj..nu ce va mare.un text ceva.insa nu prea stiu ce.
ceva idei va rog(sunt fata).
de preferat in spaniola sau engleza
Funda! :*

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

In spaniola: habas fritas, patatas bravas, pollo frito, entregamos en casa, dos por el precio de uno.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu regreti mai tarziu... greu scapi de el

| Morphines a răspuns:

Ești conștientă de cerința ta?
Dacă eu îți spun să-ți tatuezi o copită pe care să scrie „polonez", tu așa o să procedezi?
Un tatuaj este un „lucru" personal și intim pe care trebuie să-l „porți" pentru totdeauna odată ce ți l-ai făcut, așa că musai trebuie să fie ceva gândit de tine, ceva cu care să te simți bine și comod și să-ți placă. Nu mai cere astfel de sfaturi, gândește-te la ce te inspiră, la ce te definește.

Salut@re!