| Șosețică a întrebat:

as vrea sa imi iau un telefon nou big grin pana in 900 de lei. Cam asa, si as vrea sa aleg intre HTC Desire C si Huawei Ascend g300, care credeti ca e mai bun? Sau mai stiti un telefon cu android bun si mai rezonabil la pret?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlecssUhm a răspuns:

HTC Desire C, dupa parerea mea iar un telefon mai bun... ar fi Samsung galaxy s plus sau advence dar ala la abonement este vreo 8-9... iar la liber vreo 12-13, oricum bafta la gasit telefoane ^_^.