| anonim_4396 a întrebat:

.As vrea sa imi pun numele de familie pe Facebook, dar mie nu imi prea place cum suna.Imi puteti spune sincer cum suna (nu ma supar). Numele este Bianca Bolat. Cine imi explica cel mai bine de ce este naspa sau fain primeste funda.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar ce are numele tau? Nu este un nume prea comun.Dar nici un nume urat.Sunt altele mult mai iesite din comun.

Răspuns utilizator avertizat
| PionInJoculVietii a răspuns:

Buna :*! Numele tau nu suna deloc naspa, dar daca tie nu iti place cum suna poti sa eveti sa ti-l pui pe facebook. Poti sa iti pui numele Bianca B. sau ( cum vad ca fac mai nou prietenele mele) nu-si mai pun numele de familie, isi pun cele 2 prenume.

| BiancaIdk a răspuns (pentru PionInJoculVietii):

Eu nu am decat un prenume.dar chiar ma tenteaza sa imi pun numele de famile.Sunt persoane care au nume cu adevarat ciudate, si cred ca Bolat nu e chiar asa de naspa.Si pana la urma.e numele meu frate! Multumesc.