| MaryLoveMiley a întrebat:

As vrea sa imi spuneti cum se saruta si de la ce varsta ati avut primul prieten si al ce varsta va-ti sarutat1 ofer funda pentru cel mai complex raspuns! mersii

Răspuns Câştigător
| misa0missa a răspuns:

Nu exista o tehnica anume pentru sarut. fiecare persoana saruta in felul ei. trebuie sa saruti dupa cum simti... primul meu sarut cu un baiat a fost la inceputul celor 14 ani laughing
funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Pai primul sarut a fost la 13 ani, a fost ceva de neuitat. A parut o copilarie mai mult, dar oricum nu te astepta ca primul sarut sa fie frantuzesc perfect sau alte complexitati, decat daca partenerul tau a fost experimentat; D.

| forever4you a răspuns:

Fiecare are felul lui prin care saruta dar pot sa-ti spun ce fac eu, deci sunt putin mai timida asa ca mereu il lasam pe partenerul meu sa faca primul pas apoi ma lasam dusa de val si daca vrei poti sa inchizi si ochisorii eu ii mai inchideam.Primul prieten l-am avut la sfarsitul lui octombrie anul asta la varsta de 11 ani si primul meu sarut tot la 11 anihappysper ca ti-am fost de ajutor