| diidzzz a întrebat:

Heiii!love struck Sunt noua pe TPU si as vrea sa stiu ce e aia funda si cum pot sa ofer una. Dau funda la primul raspuns daca imi spuneti si mie cum sa v-o dau!happy

Răspuns Câştigător
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Funda inseamna ca ai declarat un raspuns castigator
cum o dai?
in dreptul fiecarui raspuns ai o funda gri si daca apesi pe ea se face portocalie si te intreaba daca esti sigur ca vrei sa declari acel raspuns castigator si daca esti sigur dai ok si gata
succes.
numai bine.
pa, pa

1 răspuns:
| alfye22 a răspuns:

La fiecare funda primesti puncte...cum oferi una? in dreapta fiecarui raspuns al intrebarii tale exista o funda gri.dai click pe ea daca ti-a placut raspunsul la intrebarea respectiva...ea apare daca ai mai mult de 2 raspunsuri