| AnnaLuuv a întrebat:

As vrea sa imi spuneti intamplari ciudate, infricosatoare pe care le'ati trait.

Multumesc.Si imi pare rau daca am gresit categoria dar nu prea stiu unde sa o >incadrezthinking:"

3 răspunsuri:
| AnnaLuuv explică:

@ralukyta13 imi pare rau dar nu pot vedea site'ul pe care mi l-ai dat. nu imi afiseaza linkul.

| ralukyta13 a răspuns:

Buna ana
incearca acest site, si eu am scris povesti de groaza acolo big grin
sper ca vei gasi povesti care sa te multumeasca happy
bafta!
funda?:*

| ralukyta13 a răspuns:

Http://spectrul-realitatii.forum-gratuit.ro/f1-povesti-de-groaza
buna Ana, am mai incercat o data sa pun siteúl respectiv... :*