| 999bianca a întrebat:

As vrea sa imi spuneti niste replici cu care pasezi oameniibig grin..sa le inchid gura. Cele mai multe si cele mai tari primesc fundoi big grin

Răspuns Câştigător
| mickidutza a răspuns:

Spuneti ca nu m-a suportati dar va uitati la mine de parca mi-ati fi fani.

º•"Ce tot le pasa pe cine iubesc?! Ce tot le pasa cu cine vorbesc? De ce imi spun cum sa traiesc? E treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cum sa-ti vorbesc."•º

Vorbeste-ma pe la spate, voi fi plina de bucurie Critica ta ma ajuta sa-mi indeplinesc visele Invidia ta imi hraneste orgoliul

Crezi ca ma faci geloasa? Nu fraiere! Nu ma intereseaza, oricum te doare inima cand te uiti la poza mea.Asa ca ai grija de nasoala ta.

ØMa Barfesti? Stai linistita nu ma jignesti doar imi arati cat de copila esti…!
→♥← Sunt putini cei pe care ii admiri →♥←

→♥← De`aia vorbesc in sictir →♥←

→♥← Nu retrag ce spun →♥←

→♥← Stai pe fir! →♥← → Te uiti insistent ←

→ Vrei sa gasesti un defect ←

→ Nu te supara frate " ←

→ Eu nu`s ca toate ← Ai mai zis sa-ti dau o sansa … sa`mi arati ca nu esti ceea ce pari ღ

ღ Si ti-am dat … doar un minut sa dispari! ღ

~~ Mereu am sa-ti zambesc parsiv

E un gest instinctiv "

Sa nu crezi ca sunt pentru tine

Sunt mereu pentru mine • Suntem femei smecherite, greu de luat •

• Daca vrem, zapacim orice barbat •

• Fa`ti curaj nu te lasa, spune ce ai vrea " •

• Zi care dintre noi este mai sexy si rea •

T3 uItZi ca FrAiEru`n tReCuT__[ ]__si`ty dAi sEaMa cE`aI pIeRdUt__[ ]__CaNd Ma vEzY ZaMBiNd fRUmOs__[ :X]__Yty dAi sEamA K eSti PROST__[ ]__ :X:X

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da, insa aparentele inseala, inainte de a ma "eticheta", gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Uite, ia 2 lei ca sa te opresti din vorbit!
Linisteste-te, te rog.Am suficient timp ca sa te ignor.
Hai sa ne jucam de-a tacutul.Tu incepi!
Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!
Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.
Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!
Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.
Hai spune tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde
Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...
Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.
Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta.
Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.
As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.
Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare.
Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.
Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta.

Ce nas ai zici ca e partia de la azuga
Stii, cand deschizi gura parca aud un prost!
Bah...ai observat ca ti se opreste creierul cand deschizi gura?
Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?
Fata e in renovare?
Ce sa gandesti tu cu aluna aia care cica este creierul tau
De ce esti asa suparata? ai cazut de pe matura?
Te-as trimite undeva, dar vad ca esti de acolo...
Ai tot ce isi poate dori un barbat... muschi si mustata.
scuza-ma, te-a confundat cineva vreodata cu o fata?

Mama prostilor e tot timpul gravida!
Http://www.e-dragoste.ro/texte-de-dragoste/diverse/articol466.html
http://www.tpu.ro/......e-funda-d/
daca nu iti place nimic, da un search pe google.

5 răspunsuri:
| ceaiuldetei a răspuns:

Tu n-ai citit suficient, așa e?

Probabil ai citit lecturile obligatorii din școală, dar nici pe alea integral. Te înțeleg... E pierdere de timp să citești mii de cărți.

Timpul oricum trece, deci eu chiar ți-aș indica lectura, pentru că te dezvoltă și te ajută să găsești și singură "replicile" alea.

Oamenilor nu trebuie să le închizi gura. Probabil îți mai trebuie niște ani, ca să mă crezi pe cuvânt. Cu oamenii trebuie să comunici, nu să-i faci să se închidă în ei, ca să te simți tu bine că le-ai spus ceva "deștept".

Dacă nu îți place de o persoană, spune-i cinstit și clar că nu ai cum să vorbești cu o persoană cu care nu ai multe în comun.

Nu trebuie să îi faci viteză într-un stil prea mizerabil, ca să îl faci să înțeleagă treaba asta.

Dacă îți place să te lansezi în discuții tâmpite pe care să le închei cu replicile alea bengoase pe care spui că le vrei, aș spune doar că e o pierdere de timp, în care tu nu faci nimic constructiv. Și timpul, chiar dacă trece pentru toată lumea, poate să treacă foarte diferit.

Încearcă să îți faci prieteni, nu dușmani, că tâmpiți și tâmpite sunt peste tot.

Nu mai căuta chestiile astea cu lumânarea, pentru că într-o zi s-ar putea să dai de unul mai deștept decât tine, care o să șteargă pe jos cu tine și nu cred că o să îți placă foarte tare.

Mult succes și fă cum crezi, dar asumă-ți consecințele. : )

| 999bianca explică (pentru ceaiuldetei):

Ii vorba de prietenele mele..nu incerc sa fac pe nimeni sa se simta penibil..eu si cu prietenele mele avem o relatie mai,, nebuna,, sa spun asa...e diferit.

| Bufferia a răspuns:

Stiti nu mi-e frica de gandaci mi-e scarba si partea rea e ca sunt peste tot

inainte sa vorbesti de mine mai uitete la tine

mai bine ca mine cu o tona de defecte
decat ca voi niste clone perfecte

hei ati incercat sa ganditi ca miroase a ars

cad ma aproti te tine/voi simt ca e o gradina zoo prin apropiere

nu mai visa frumos si cald realitatea din iq-ul tau e rea si rece

mi se pare mie sau cand ma apropi de tine simt un caz grav de demnere(diaree)

fundita? sunt create de mine