| Antrax a întrebat:

Va rog repede niste replici tari ca maine poate se iau astia de mine si sa stiu sa le raspund sa le inchid gura ei asa fac mereu pentru distractie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa te adresezi in privat la harciog... E tare, pe cuvant! Cand il citesc, uit durerile (mi-am rupt piciorul, dar asta e secundar)... big grin

30 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Rubbie parca ti-am mai spus odata pe mess ca tu oricate sfaturi primesti tot faci de capul tau. Sunt sigur ca o sa te incante cateva replici de la unii dar cand va fi momentul tu vei fi originala si ii vei pune la punct in stilul tau care imi place asa de mult. Mai da si tu un semn de viata pe mess.

| dulc3'maria a răspuns:

-Vad ca nu spui prostii mereu, ci doar cand deschizi guralaughing
-Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buniwinking
-Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.
-Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.
-Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
-Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?laughingstraight face)
-Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.
-Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!
-Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.
-Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urat?
-Hai spune tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secundelaughing
-Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...
-Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.
-Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!
-Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu... probabil o sa mai ai nevoie de el.
-Arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viatalaughing
-Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!
-Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta.
-Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.
-As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prindelaughing
-Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare.
-Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.
-Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta.
-Sapã mai incolo cã aici e cimentlaughing
-Vorbesti de foamne?straight facepoate vrei sa te invit la un mujdei?laughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ce replici? raised eyebrows Crede'ma ca daca taci faci mai multe decat crezi... o sa se faca de ras singuri...bine daca iti vine ceva pe moment cu care sa le inchizi gura atunci zi'o

| Antrax explică:

@eluveitie eu mereu tac acum vreau sa zic si eu ceva m-am saturat sa tac crede-ma nu rezolvi nimic daca taci

| viatadecacatt a răspuns:

Care astia?

| NU.Conteaza a răspuns:

Cam greu sa spun niste replici...de obicei replicile tari iti vin pe monent nu stai sa te gandesti la ele din timp.

| คlєxヅ a răspuns:

Pentru astia care arata ca homosexualii zile: Wa stie mata ca ii porti colantii?hee hee
sau zile, ma copile tu nu ai ce face, adica cum, vii aici si imi toci creierul?
Sau incearca:
Daca ma cobor la mintea ta, sigur gasesc asfalt!
Sau:
Stie cainele ca ii furi toata blana?
Sau:
Te-ai nascut asa de urat sau a trebuit sa te straduiesti 10 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să înțeleg că ai prieteni aleși pe sprânceană dacă te iau la mișto?
Păi tu ce faci, nu știi să te "replicești" cu ei?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e un baiar care ma iubeste inseamaa a locuieste laga inima mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol...trebuie doar sa ai imaginatie sa le inventezi pe loc.nu stiu... zi si u ceva de genu:"fatzi si u picioarele utile"sau"mars mai u care te speli cu margarina" "ascundetzi fata ca ii foame la wc "ma rog zick si la bashcaleala dar nu trebuie sa le dai importanta aratale ca nu-ti pasabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune si u sa te lasa in pace ca ei nu sunt diferiti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa le dai replici, trebuie doar sa taci si isi vor da singuri seama cat sunt de prosti. cel mai bine ar fi sa nu ii mai bagi in seama.sau poate sufera de nebagare in seama...winkingnu te pune la mintea unor idioti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca fac misto de tine asta inseamna ca nu iti sunt prieteni cu adevarat.Trebuie sa stai cu persoane(prieteni)care te respecta, care sunt alaturi de tine la bine si la greu, care iti dau sfaturi(dar nu prea exista asa ceva). Nu iti convine ca sa te ia la misto nu? Atunci de ce mai stai cu ei Rubbie? Nci mama ta nu face misto de tine care te-a crescut si care te-a purtat in pantece, si fac niste mucosi misto de tine.Nu meriti sa stai cu asemenea prieteni(parerea mea).winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te compari cu nimeni toti sunt mai buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pupincuristi ce-l mai bun cuvant!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai mult de vorbit ca eu intorc capu' si te las sa vorbesti singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt de varsta ta da-le un pumn sa vezi ce cumintzei sunt. Daca sunt mai mari... zile ca:-Mereu cand deschideti gura aud niste idioti. Asta-i sfatul meu sper sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... ai o fata de mise oprese ceasul in loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Talk to the hand. :]].sau cand vine unu dintre ei spre tine.sau cand incepe sa-ti spuna ceva poti sa le zici " ce satana ii asta?".te *** pe tine cu stropi.

| Cristian0884df11 a răspuns:

Vrei sa le inchizi gura? eu cand eram in clasele 5-8 le raspundeam cu replici dar nu terminau si trecuse clasa 5 si o venit clasa 6 no incepea distractie ma injura le aplicam un pumn in nas de le spargeam nasul or incetat cand ma vedea numai drepti stateau nu glumescbig grin happy

| McFantoma a răspuns:

Minus unu ca nebunu

| dariusel3 a răspuns:

Pff astia nu te ajuta cu nimic

| dariusel3 a răspuns:

In asa ceva sunt maestru laughing) daca eu intru intr-o incapere si zic ingenuncheati toti stau in genunchi si plang laughing) glumeesc un pic, dar trebuie sa ai papagal (adica sa vb sa ai repilicile tale happy. )

| ThinkOfMeWhenYouKissHer a răspuns:

Eu am fost in exact aceeasi situatie cand eram mica-mica si acum sunt una dintre cele mai populare fete din scoala.Sa stii ca nu e important ce replici dai atata timp cat ai respectul celor din jur, nu te bagi singur in belea si o spui cu hotarare. Daca nu stii ce sa spui intreba colegii cool din clasa ta, pentru ca sigur iti vor da sfaturi din propria experienta, si avand in vedere ca de ei momentan nu se ia nimeni...cred ca intelegi ideea.pwp si sper ca te-am ajutat.winking

| ionut2011_9896 a răspuns:

M-am holbat tota ziu cand erai la zoo
inchide canalu ca da pe afara
toti au dreptul la uratenia dar tu abuzezi

| CristinaCrisCristina a răspuns:

.mananca un fruct ca tia scazut glicemia...

| Sile_4642 a răspuns:

Uinte cateva exemple
1.Tu cand sugi tragi aer in piept?
2.Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.
3.Un manelist bun este un manelist mut.(PENTRU CEI COCALARI CA MANELISTI)

| Mica_Ana_Asta_1998 a răspuns:

Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura.

Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.

Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.

Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.

Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!

Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.

Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?

Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urata?

Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept.

Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde.

Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...

Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata.

Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.

Felicitari pentru noua ta prietena... pacat ca nu o place nimeni!

De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.

Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.

Cum de doi oameni asa de frumosi ca voi... au un copil asa de urat?

Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... Dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit.

Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!

Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt... pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi.

Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine.

Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu... probabil o sa mai ai nevoie de el.

Arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata.

Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune.

Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?

Sunt asa de trist fara tine... parca ai fii aici.

Felicitari pentru bebelus... inca nu ai aflat cine e tatal?

Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta... asa ca ne-am gandit sa te trimitem la culcare.

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!

De ce intodeauna oamenii prostii au o gura mare?

Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta.

Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere.

Te ratacesti mereu in ganduri... e un teritoriu necunoscut pentru tine.

Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.

Nu vreau sa te fac maimuta. De ce sa imi asum eu meritul pentru ceea ce ti-ai facut singur?

As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.

Daca ai fi de 2 ori mai destept ca acum, ai fi un mare idiot.

Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare.

Acum stim de ce unele animale isi manca copiii.

Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.

Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta.

happy happy happy happy laughing))))))))))))))))))

Nu esti asa de idiot precum vorbeste lumea, esti mult mai idiot.

| Ciovnicu_Miruna_1995 a răspuns:

Scurt...nu ii bagi in seama