| CrazzzyA a întrebat:

As vrea sa incep sa scriu articole online, pentru diverse site-uri sau chiar reviste. Evident, daca as putea face si ceva bani pe langa ar fi perfect.

Deci stiti ceva despre acest lucru? Sau aveti ceva "experienta" in domeniu?

Mersi!

9 răspunsuri:
| AndraAlexaLove a răspuns:

Pai,o varianta ar fi sa iti faci un bloghappy
Il poti face despre moda, pasiunile tale sau ca un jurnalhappy
Din acest lucru, pot face bani foarte usorwinking Sunt multi oameni care chiar traiesc din chestia asta si asta e job-ul lor. Tot ce conteaza e sa ai cati mai multi vizitatori pe blog.

Succes!

| CrazzzyA explică (pentru AndraAlexaLove):

De unde sau cum as putea aduna destule informatii pentru a scrie despre moda?

| AndraAlexaLove a răspuns (pentru CrazzzyA):

Pai poti cauta in reviste, pe internet:-) Poti spune despre diferitele tinute pe care le poarta vedetele [pe site-ul www.barfitoarea.ro gasesti o groaza de informatii;)] sau poti pur si simplu sa iti spui parerea in legatura cu diferite tinute, sau ce fel de tinuta ai alege tu, etc. :-)

| gfy a răspuns:

Salut. Poti incerca pe http://rowriters.com. Ai posibilitatea si de a-ti oferi serviciile, nu doar de-a cauta un job pe net :).

| BeatriceL90L a răspuns:

Buna!
Imi cer scuze daca va deranjez cu acest mesaj!
Ma numesc Beatrice, am 23 ani si fac parte dintr-o echipa de marketing online. Noi recrutam personae care sunt interesate de acest lucru. Persoanele care se inscriu ar trebui sa posteze reclama asupra acestui serviciu (detaliile se dau in cazul in care persoana s-a inscris deja), postarile se fac in grupuri de reclame si publicitate pe facebook si se acorda un minim de 1-2 ore pe zi. Castigul este sufficient incat sa se simta ca un bonus pe langa salariul fiecarei personae. Se ajunge si la 100 de euro pe luna. Nu vindem sin u cumparam. Ajutam firme si ei ne platesc. Daca va intereseaza, dati-mi un reply la acest mesaj si va voi trimite link-ul pentru inscriere, apoi veti primi un mail cu mai multe instructiuni (imi cer scuze daca nu sunt online si intarzii cu trimiterea link-ului).
INCA O DATA A ROG SA MA SCUZATI DACA AM DERAJAT CU ACEST MESAJ.
Multumesc
Beatrice

| CrazzzyA explică (pentru BeatriceL90L):

Mersi! Astept link-ul.

| iulia5723 a răspuns (pentru BeatriceL90L):

Da-mi si mie detalii. as vrea sa particip si eu.

| BeatriceL90L a răspuns (pentru CrazzzyA):

CASTIGA BANI!
In exclusivitate la Prima TV unul dintre fondatorii SmartAd Live prezinta cea mai tare aplicatie pentru telefoanele android! Esti sunat, apare o reclama pe ecran, daca vrei dai un "share" si esti platit (din marea suma ce se aduna din publicitate)! GRATUIT! http://www.youtube.com/watch?v=hUwBxFAmu8A&feature=share
Inscrie-te aici! http://smartadlive.com/quickregister.aspx?yp=108%2Fr LINK-UL PENTRU INSCRIERE IL GASITI SI IN DESCRIEREA CLIPULUI DE PE YOU TUBE

| Alex95BV a răspuns:

Poti sa faci bani buni fara sa investesti nimic si cu efort minim. Vezi aici http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g :)