| Ralluca25 a întrebat:

Bună, aş vrea să încerc vara aceasta tratamentul de la Revalid fiole şi şampon pentru păr. Şamponul a fost bun deoarece l-am mai folosit şi chiar a dat rezultate dar despre fiole nu ştiu nimica şi aş vrea să vă întreb au fost bune? S-au văzut rezultate pozitive? Mulţumesc happy

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Si eu am inceput sa iau pastile Revalid, insa am inceput tratamentul doar de o saptamana, asa ca momentan nu se vad rezultate (trebuie urmat cateva luni). Cat despre sampon, inca nu mi l-am cumparat, dar urmeaza. Am auzit ca dau rezultate, in timp.