| Sara a întrebat:

Ati folosit marca de produse Revalid? Eu am primit de la o matusa un tratament intreg, sampon balsam si fiole cu ser pntr intarirea si regenerarea radacinii, si nu stiu cu ce mentalitate sa pornesc tratamentul... Am citit pe net ca produsele de la ei sunt relativ scumpe, dar nu mereu tot ce e scump e si bun. Am inceput sa folosesc de 2 zile gama de produse bineinteles ca nu ma astept la rezultate asa de rapide, voi ce ziceti, sunt si aceste produse sunt inutile, ca si multe altele?

Răspuns Câştigător
| NuConteazăCine a răspuns:

Nu, sunt ft bune! vara trecuta mi-am luat o masca de par de la Revalid, deoarece parul meu era ft ars (placa...) am urmat tratamentu aproape toata vara iar in toamna deja se vedea o schimbare ft mare! si cand clateam parul ramanea ft descurcat si matasos (avea efect de balsam, dar unu ft ft bun!) Si am dat aprox. 50 lei at pe el. insa a meritat fiecare banut tongue Deci eu iti recomand sa urmezi cu incredere acest tratament (oricum rau nu o sa-ti faca!), cred ca vei avea un par superb la sfarsitul tratamentului!winking

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Am auzit ca sint chiar bune, imi zicea o amica mai zilele trecute, samponul si balsamul folosit frecvent chiar a dat rezultate.

| Demoiselle a răspuns:

Dap...am luat eu anul trecut din farmacie sampon Revalid (mi s-a spus ca impiedica caderea parului)... dar la mine nu a dat niciun rezultat...si a fost si destul de scump...ma rog poate la tine o sa aiba alt efect, sau la fel ca la mine niciun efect...bafta!

| JackieSue a răspuns:

Efectele sunt diverse.Am citit la o intrebare -cuiva i-a crescut par peste tot...cu revalid, la mademoiselleS nu au dat rezultate, la altii au dat.Nu se stie...incearca si tu.

| naya a răspuns:

Chiar sunt curioasa... exista si ceva pentru unghii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revalid este cel mai bun tratament pentru par si impotriva caderii lui.EU il recomand tuturos.La mine nu numai ca a stopat caderea lui dar mi-a refacut in totalitate firul de par de la radacina pana la varf(era aspru si despicat in 3 la varfuricrying...am urmat 3 luni de tratament cu capsulele revalid(3 pe zi) si am acum un par foarte frumos, lung, starlucitor si usor de pieptanat si aranjat.CHIAR MERITA BANII!:*love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista si pentru unghii...eu folosesc lac intaritor pentru unghii de la revalidsis este foarte bun...mi-am mai luat acest lac si anul trecut in vara si m-a tinut 2-3 luni si se vedeau rezultatele deoarece unghiile erau mai tari si nu se mai rupeau ca inainte.acu mi l-am luat din nou pentru ca trebuie sa urmezi acest tratament o perioada mai indelungata de timp dar da rezultate.la mine a dat si la colegele mele.si am dat aprox.38 lei dar merita orice banut pentru ca este o gama foarte buna de produsebig grin

| ToxiKat a răspuns:

Eu am folosit o perioada Revalid sampon pentru ca imi cadea parul si a mers...sunt ceva mai scumpe produsele Revalid dar macar isi fac efectul...

| Anna :) a răspuns:

Eu am folosit filolele revalid impotriva caderii parului si au functionat, deci iti recomand cu incredere...