| anonim_4396 a întrebat:

Buna
As vrea sa ma ajutati chiar nu stiu ce sa cred.
Deci,acum putin timp am cunoscut un tip(in realitate,nu pe facebook). L-am gasit si pe facebook si l-am adaugat. Mi-a scris, am vorbit vreo 10 min.I-am scris si eu de 2 ori.... Cand ne vedem intamplator sau nu numai am impresia ca ma place,deoarece: tot timpul cand ne intalnim ma saluta si imi zambeste, m-a intrebat daca nu merg in ceva excursie unde merge si el, ma priveste in ochi cand vorbim.sau ma saluta sau zambeste.,l-am surprins ca ma privea si am si simtit asta.
Faza ii ca nu stiu daca ma place sau simpatizeaza macar.
Chiar il plac mult, nu inteleg de ce nu-mi scrie, iar in realitate face gesturile alea.Eu am 16 iar el 20. Chiar nu ii un baiat din ala cum credeti. Are mult bun simt, nu ii genul sa-si bata joc.
1. Ma place sau simpatizeaza?
2. De ce nu imi scrie?
3. De ce face gesturile alea cand ne vedem?
Multumesc pentru raspunsuri.
Dau funda.
:*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se arunca la o minora, el vrea una care are minim 18 ani

| neutrino a răspuns:

1, 2, 3. Daca te-ar fi placut in vederea unei relatii normale, atunci ar fi incercat sa te curteze, invitandu-te in final la un banal suc, nu intr-o excursie. Probabil ca te considera suficient de buna numai pentru excursii. De ce oare?

| Vladd97 a răspuns:

Nu e vorba de 16 ani sau 18 ani. Probabil se gandeste si la asta... Dar daca te-a chemat cu el la nu stiu ce chef sigur simte ceva. Probabil e tipul mai timid. Nu conteaza daca are 20 de ani. Te place cu siguranta, iar daca doar te simpatizeaza, tu il poti face foarte usor sa te placa, chiar sa se indragosteasca.

| Bajenaru_Cosmina_Diana_1999 a răspuns:

1.Dupa ce ai scris aici eu zic ca te place pentru gesturile care le face.