| MaraVivi a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu ceva.Profu de muzica a spus ca ne da test, dar noi n-am mai dat test la muzica si nu cunoastem multe din cuvintele astea.si am vrea sa-l luam prin surprindere cand intra in clasa noi sa incepem cu un cantec insa nu stim ce cantec.am vrea unul mai mult de protest, we are rocket ar fi un cantec dar nu stim cine il canta ne puteti spune cine il canta sau alt cantec care sa se refere la asta? Va rog frumos. e urgent.

1 răspuns:
| AndyServerFull a răspuns:

Nu mi se pare normal sa protestezi in potriva unui test pentru ca
1 la mana nu o sa rezolvi nimic
2 la mana testul tot trebuie sal dati
3 la mana nu e asa greu precum ziceti voi

Parerea mea vedetiva de treaba