| RockStar a întrebat:

Buna as vrea sa ma ajutati si pe mine :-s.
as dori sa fiu mai vorbareata. laughing
si nu stiu cum laughing.
de abia scot pe gura 20 de cuvinte laughing.
>:".
Sunt o persoana mai retrasa si nu prea vorbesc sad, rusinoasa nu prea sunt thinking rar sunt laughing.
( nu prea am cu cine sa discut :-s deoarece nu ies afara sad. decat cu iubi si na :-s, pe mess nu prea intru happy sad )
infine :*laughing

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Prostia omului se cunoastea din multimea cuvintelor.Cu cat vorbesti mai mult cu atat zici mai multe prostii asa ca mai bine cuvinte mai putine si intelepte decat multe si proaste.

| albastrualb77 a răspuns:

Pai daca nu esti rusinoasa atunci care e problema?, gaseste-ti si tu o prietena doua cu care sa vorbesti, iesi afara, plimba-te, fa ceea ce vrei tu sa faci, dar crede-ma ca iti vei da drumul la gura, cand te vei astepta mai putin.

| RockStar explică:

Faza e ca nu prea am cu cine sa ies afara. pentru ca " prietenele mele " sunt invidioase pe mine si... oricum daca le chem afara spun ca au nu stiu ce de facut si nu cred ca are rost sa imi chinui mana sau gura thinking ( mereu cand le chemam afara ba spuneam ca au treaba, ba ca pleaca undeva si daca ma duceam la magazin le vedeam afara oh go on ). Colegele mele stau in sat toate straight face si numai in timpul scoli pot discuta cu ele sad. Si inca ceva nu prea pot sa stau nu stiu cat pe afara ca am niste parinti x_x " distrusi laughing " la 6/7 in casa si laughing na. infine laughing. o sa incerc macar cand sunt la scoala sa vorbesc cat se poate de mult laughing mai ales in ore blushing laughing

| RockStar explică:

Spuneau***