| abcdefghij a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un telefon mobil, dar vreau la el urmatoarele chestii:-memorie pentru multe melodii, sa fie cu tachscreen, sa faca poze frumoase, sa aiba radio, sa aiba bloothut, sa aiba camera, sa fie subtire. dau funda :*

4 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

Samsung Star S5230 love struck
funda?

| RonoaZoro a răspuns:

Http://bograma.ro/page/20/
da pina jos la telefon

| Teo306 a răspuns:

Mi-am luat s eu de curand un telefon care respecta cerintele tale Samsung s5230 sau LG GS290

| celsia98 a răspuns:

I-ati un Samsung Wave 525. Mi-am luat si eu si are memoria destul de mare, are radio, este touchscreen, are camera de 3, 5 megapixeli si este si subtire, iar pozele ies super si are si bloothut.