| D3n156 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon dar nu stiu ce telefon. As vrea sa fie Andoid,sa aiba aplicatia aceea de descarcat jocuri,sa imi dea cu el si cablu de date si casti,sa faca poze clare,sa fie cu tachscreen, sa fie Dual SIM. Nu vreau sa fie cu abonament.

PS:Sa nu fie mai scum de 500 de lei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy y duos

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 5 mil "la liber" iti vei lua o porcarie de android. Optimus L9 pe care ti l-a recomandat cineva, pleaca de la 9 mil. Deci aproape dublu decat ai tu acum disponibil.
In schimb Galaxy Y duos, e bunicel, dar daca tu il vrei pentru divertisment, atunci iti trebuie un smart de clasa medie.

Daca vrei o recomandare din partea mea, mai strange ceva bani, si dupa aia, uita-te dupa Galaxy Ace, Xperia J. Amandoua telefone sunt pana in maxim 9 mil. Daca vrei cu windoes, atunci ia-ti Nokia lumia 520, personal mi se pare foarte fain.

In schimb, poti sa iti iei la mana a2a. Doar ca, daca nu cunosti "Baieti" de incredere, care sa-ti ofere o marfa buna, atunci mergi la risc. In 5 mil, poti sa-ti cumperi foarte multe modele de telefoane, de ex : Iphone 3 si 4, Samsung Galaxy S1, Blackberry Bold sau Torch, HTC Desire X sau HTC One S.
Dar repet, trebuie sa ai ceva relatii.
Gandeste-te bine

| luma a răspuns:

Stai ca ma'i pierdut. Vrei un telefon cu android care sa faca poze clare si sa aiba si aplicatia aceea(play store) de descarcat jocuri(nu e doar de descarcat jocuri) si sa iti dea cablu de date si casti si toate su maxim 500 de lei.Mai lipsea sa zici sa aiba display de 4.3 inche si 4G si memorie interna 16 GB.nu cred ca o sa gasesti un telefon cum vrei tu si la banii astia decat la mana a doua.

| georgyanna22 a răspuns:

Samsung galaxy y young gt s5360...acest telefon este foarte bun.si nu este mult 4 milioane 200

| TNC2000 a răspuns:

Lg Optimus L9