| AnneIsHere a întrebat:

As Vrea sa-mi instalez IMVU insa, am auzit ca are virusi este adevarat?

4 răspunsuri:
| alexutza071 a răspuns:

Buna! daca vrei sa fii sigura de asta inainte de a-l instala scaneaza-l.Asa e mult mai sigur.

| INȚ a răspuns:

Nare

| AnneHere a răspuns:

Da, are virusi! Ar fi mai bine sa nu-l instalezi!winking

| yYuii a răspuns:

Eu cred ca da pentru ca si eu mi-am instalat mai demult IMVU si mi-a umplut pc-ul de virusi, dar o prietena de-a mea si l-a instalat si ea, dar numai ca ea zice ca nu are niciun virus. Acum nu stiu care e treaba, poate depinde de pc, chiar nu stiu.