| eminem100 a întrebat:

As vrea sa-mi pun pirce in spranceana. Vreau sa stiu daca se vede gaura sau daca se umfla spranceana in primele zile. Nu as vrea sa afle si parintii. Durerea oricum nu e o problema, doar sa nu se umfle si sa se cunoasca. Aveti idee? FUnda

2 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna eminem100,
In primele zile de obicei e rosie si se umfla dar depinde si de cat de sensibil/a esti. Gaura nu o sa se vada doar daca parintii tai vin aproape de tine.
Pa, pa

| 2341234567 a răspuns:

Pai de umflat sigur o sa se umfle...dar de durut nu as vrea sa fiu in locul tauwinking...