| Cineva! a întrebat:

As vrea sa`mi raspunda si cativa baieti la aceasta intrebare.stiu.pare stupid.am vergeturi si sunt destul de vechii adica sunt albe. Le am brate, in partea superioara si pe abdomen, pana aproape de sani. Sunt albe, "late" si destul de inestetice; nu ma intrebati cum de am ajuns la situatia asta. ideea e ca sunt foarte complexata de treaba asta. imi place mult de un baiat si. ii place si lui de mine, el face tot posibilu' se na apropiem iar eu.il resping pentru ca mi`e foarte frica sa nu`i provoc "scarba". Ce credeti?

1 răspuns:
| QueenA a răspuns:

Nu-ti bate capul cu ele, nu are rost. Daca vrei totusi sa le ascunzi, bronzeaza-te:*