| DDY21 a întrebat:

Fetelor,se apropie vara:soare,plaja, mare..as vrea sa va cer niste sfaturi : sunt destul de complexata pentru faptul ca am vergeturi pe picioare(astept niste remedii de la voi daca stiti), pentru faptul ca nu am un abdomen curat (am 1-2 colacei)si pentru faptul ca am sanii mici... sunt al naibii de complexata si vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi.ce sa fac,cum s afac sa ma simt mai bine in pielea mea, sau poate treceti si voi prin situatii asemanatoare.Astept parerile voastre! happy

2 răspunsuri:
| mariukka a răspuns:

N-am vergeturi si nu stiu ce sint acestea imi explici si poate te ajut

Răspuns utilizator avertizat