| irinel171 a întrebat:

Buna as vrea sa-mi recomandati niste pastile de slabit sau prafuri care se gasesc la farmacie sau care sa le comand de pe net care sa dea rezultate rapide dar nu vreau raspunsuri de genu ca nu sunt bune sau spuneti voi daca ati incercat dar dati-mi niste exemple bune! 1

Răspuns Câştigător
| DedeeAndreea a răspuns:

Incearca produsele pentru slabit de la Herbalife.Crede-ma,ofera rezultate vizibile, cam intr-o saptamana vezi rezultate care te bucura.Stiu asta pentru ca am rude si prietene care au folosit aceste produse si au slabit, iar in ziua de azi arata foarte bine! Dar mai bine ar fi daca te-ai apuca de o dieta si ai face sport, sau ceva de genul.Chiar daca in intrebarea ta ai spus ca nu vrei raspunsuri gen "Nu sunt bune", dar sa stii ca aceste produse chiar nu sunt sanatoase si nu ar trebui sa le folosesti.Iti spun eu, nu sunt deloc bune.
Scuza-ma, dar eu chiar vroiam sa fii bine si sa nu te imbolnavesti pentru chestii de genul asta.Mai bine tine regim alimentar(dieta) si apuca-te de sport/mergi la sala, pentru ca daca tii dieta si mergi la sala nu iti afecteaza sanatatea nici un pic, din contra, ti-o imbunatatesc, pe cand pastilele de slabit iti distrug sanatatea intregului corp.Ai grija ce faci, este sanatatea ta in joc!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LolaLollita a răspuns:

Nu vrei raspunsuri din acestea, dar asta e adevarul. Imi pare rau ca te dezamagesc.

| Resurrection a răspuns:

Daca vrei sa ai probleme de sanatate din cauza acestor pastile atunci iale, dar daca vrei sa slabesti si sa fii si sanatos atunci nu mai lua pastile si treci la sport!

Răspuns utilizator avertizat
| FastAndFurious a răspuns:

Comanda ce vrei tu din lista cu minunile de slabit. Ori nu se intampla nimic si ramai cu aceeasi greutate, ori slabesti un pic, iti face inima bum bum, ajungi cu pulsul la 130, hipertensiv, senzatie de lesin si tot tacamul.

| T0teM a răspuns:

Incearca cele de aici http://detalii-produse.blogspot.ro/2013/02/slim-fit-produse-de-slabit.html o prietena le-a folosit si au dat rezultate :) Acum e decizia ta ce vei face in continuare, eu iti recomand cele de aici. Bafta!