| lorimei141 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti cum aflu daca un baiat ma place? Dau funda!

6 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Pentru cel mai sigur raspuns - intreaba.
nu te poti baza pe altceva, fiecare gest are o insemnatate aparte. poate o atingere din partea ta intr'o anumita zona inseamna totul pe cand pentru altcineva nu inseamna nimic, sau chestii gen.
bafta

| αℓє a răspuns:

Daca se uita la tine insistent si zambeste.
Se baga in discutii.
Se da in spectacol.

| ionela22 a răspuns:

Daca un baiat te place se vedea dupa mimica fetei dupa cum te priveste,daca este mult prea amabil cu tine fata de alte persoane,daca iti acorda atentie,iti vorbeste frumos,te respecta,te cauta,iti ia apararea,il intereseaza viata ta,ce faci si cu cine esti, iti pune diferite intrebari sa afle cat mai multe despre tine, te suna sau intra pe mess cu tine in vorba

| KaRa23S a răspuns:

Il intrebi mdaa, logic big grin

| Ella_4255 a răspuns:

Pai trebuie sa se poarte mai diferit ( in sensul bun tongue) cu tine, te ia in brate te pupa pe obraz din joak uneori, se uita de multe ori la tine si o face intr-un fel anume, etc. Dar daca vrei cu adevarat sa afli, intreaba-l sau pune pe un prieten sa intrebe pentru tine ce crede despre tine, dar iti recomand sa ajungi la partea cu intrebarea mai in colo cand vezi si uh niste semne care ar putea sa spuna ca te place. macar asa ai mai putine sanse sa fii ranita. Bafta! Sper ca nu vei fi ranita ca mine crying broken heart

| Shine a răspuns:

Buna! Iti poti da seama din gesturile lui. Daca e mai tandru cu tine, daca vrea sa te protejeze sau daca isi schimba tonalitatea vocii cand vorbeste cu tine.Iti dai seama pentru ca se comporta diferit cu tine fata de celelalte fete!