| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Ce întrebări sa ii pun unui baiat pe ask? Imi place de el si as vrea sa aflu mai multe.

4 răspunsuri:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Intrebi ce vrei sa stii(de exemplu ce tip de fete ii plac, ce ii place sa faca in timpul liber, cum i-ar face placere sa fie bordat de o fata adica de tine, daca e indragostit de cineva deja, si alte lucruri ce te-ar putea ajuta sa ajungi la el si respectiv la inima lui.
Sper ca am fost de folos.

| baf a răspuns:

Intreaba-l ce te intereseaza

| claudia511 a răspuns:

Intreaba-l de cine-i place, ce gen de fete ii plac, daca e cu cineva, daca e dispus sa inceapa o relatie, ce il atrage la o fata, ce ar vrea de la o fata.