| biscuiteletau a întrebat:

Buna!:* As vrea sa-mi spuneti poveastea Voastra.adica cum v-ati cunoscut cum a fost primul sarut cu El si despre voi. Vreau sa mai aud povesti.love struck Si vo spun si pe a mea.happy Eo eram o fetita mica tembela careia ii placea de cel mai frums baiat din scoala care e si cu 2 ani mai mare.cum sa se uite un baiat de a8a super mega dulce la o nebuna de a6a?laughing dar uite ca e posibilhappy La petrecerea de halloween eu eram cu cativa colegi.4 fete 4 baieti toti eram singuri si ca prin minune a fost si baietzelu' cu pricina.si atunci ma >observat:" (party a fost vineri dupa ore) si in weekend sambata seara am vorbit cu el prin statusuri. a fost asa dulcewinking.sincer.la inceput nu stiam daca vorbea cu mine si zcea "esti simpatica" si eu sa vad daca era despre mine am pus >":"" si mi-a spus "te-ai rusinat?" si eu gata deci cu mine vorbeabig grin. Luni nu am mai vorbit nici pe mess nici la scoala.delocsad dar marti sincronizarea noastra a fost: Oauu!laughing In ora de mate(a mea) "Dna am nevo la WC!laughing". nu sa chiulesc da chiar era adevarat si ne intalnim pe hol. el tot la toaleta se ducea.fiind ora, nimeni, bodyguard.prof.nimichappy m-a bagat in seama si cred am lipsit vreo 15 minute de la ora da.:-Jce conteaza?! si pana jos am vorbit si dupa aia el a venit in baia fetelor cu mine si ma ne-am sarutat.fiindca in toata scoala sunt camereangry. Si dupa ore ne-am intalnit in parcul de langa scoala si acolo kisses:*. suuper rockmantic!:-d Cum el avea zeci-sute de admiratoare in scoala alea se luau de mine si etc dar el ma aparahappy si prietenii lui aveau dreptate: pare un baietel linistit si cumintzel dar are numai prostii in cap. da asa e dar nu... e chiar superbig grin Il iubesc e un baietel insuportabil de dragut(din toate punctele de vedere). te Iuebeskk Stef An love struck!

1 răspuns:
| Iloveyou4ever a răspuns:

Foarte frumoasa povestea ta si ma bucur ca are final fericit.A mea nu este doloc cu happy-endstraight face...fiindca eu m-am indragositit de un baiat cu aproape patru ani mai mare ca mine(eu eram in clasa a6a iar el in clasa a10a).Noi ne cunoasteam deoarece parinti nostri erau prieteni de familie si ne vedeam aproape in fiecare saptamana.Nu vroiam nimic altceva de la el decat un sarut pe care mi l-a daruit si jur ca a fost cel mai frumos sarut din viata mea. Dupa aproape un an in care el m-a facut sa sufar deoarece noi eram impreuna in secret iar el pe langa mine mai era si cu alte fete a venit si vremea in care am fost si noi impreuna oficial.Dar nu a fost deloc asa cum speram deoarece(am aflat dupa ce ne-am despartit)ca el mai era pe langa mine cu alte 3 fete.Dar prostuta cum eram l-am iertat si la cateva luni am fost iarasi impreuna si a fost mai bine asa cum imi promisese.Dar nu pentru mult timp fiindca la o luna ne-am despartit din cauza fostei lui iubite.De cate ori incercam sa imi fac un prieten el venea mereu si ma intorcea din drum zicandu-mi ca ma iubeste si nu poate sa ma vada in preajma altui baiat.Cu toate acestea el la un moment dat m-a lasat balta si s-a combinat cu o alta fata mie spunandu-mi ca nu m.a iubit niciodata si ca a fost doar o joaca...cam atat asta este povestea mea il iubesc mult si oricand l-as primi inapoi in viata mea.stiu ca nu e bine dar nu am ce facecrying