| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa port sutien dar imi este rusine sa-i spun mamei dar imi este foarte rusine, deja fara nu ma mai simt bine parca nu as fi in pielea mea! Dati-mi niste sfaturi...

Răspuns Câştigător
| Angellx3 a răspuns:

Sfatul meu : strangi bani sau ceri te duci la magazin si iti iei un sutien... mama ta nu are de ce sa te certe pentru ca si ea a fost la fel ca tine si a purtat si eawinking... dar pentru sutien trebuie sa ai sani, daca nu iti cumperi bustiera happy

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred că cel mai corect este să-ţi iei inima-n dinţi şi să ai o discuţie deschisă cu mama.Nu este nimic ruşinos să porţi sutien, cu toate că dacă porţi sutien în adolescenţă la 30-40 de ani ce mai porţi!

| mona a răspuns:

Nu ar trebui sa ti fie rusine tocmai de mama ta.fa ti un pic de curaj si spune-i

| Indestructible a răspuns:

Pentru numele lui dumnezău, de ce ţi-ar fi ruşine să-i zici maică-tii că vrei să porţi sutien? Şi de ce ar trebui ea să ştie asta? thinking

| Alexaaandraaa a răspuns:

Cumpărăți tu unul. Pup!:*

| MadyHas a răspuns:

Mergi si iti cumperi.Ce trebuie sa stie parintii tot ce faci?

| kindofart a răspuns:

Eu cred ca mama ta, daca este o femeie cu vederi moderne, de abia astepata sa-ti cumpere primul tau sutien. Poate ca doar asteapta ca tu sa-l ceri.