| Aleeeeeeee a întrebat:

Toate colegele ma intreaba de ce nu port sutien? aproape toate din clasa au sad. Sunt destul de dezvoltata si se vede urat prin bluza sad desi port maieu. Chear si alte fete mai putin dezvoltate decat mine poarta sad Cum sa-i spun mamei ca vreau sa port sutien? imi este rusine sa ii spun sad

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Vai, dar nu este un motiv de rusine, mama ta este prima persoana care te-ar putea ajuta... e exagerat sa consideri jenant acest lucru.

In plus, ai dreptate, e neplacut sa vezi o fata dezvoltata care nu poarta sutien big grin

| Lora a răspuns:

Pai daca nu-i poti spune atunci i-ati singura din alocatie

| adynutza_2816 a răspuns:

E forte simplu si usor daca te intelegi cu mama ta saii spui acest lucru si sa stii ca poti purta bustiera daca nu vrei sutien asta nu-i o problema doar un singur lucru sa faci sa nu te ascunzi de mama ta deoarece va reactiona urat daca nu-i spui la timp ce vrei sa faci.
mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey nu trebuie sa iti fie rusine de mama ta trebuie sa ii spui orcei ei pe ea opoti considera cea mai buna prietena. incepe si vb de mama ta tot felul le lucruri si la un momendat intrebao daca poti sa porti sutien si daca zice ca da atunci mergeti si iti cumperi dar daca nu poti sa iti cumperi bustiera si sa porti bustiere si sperca am ajutat