| anne_3883 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cum se numesc ma exact ochelarii de genul acesta: http://www.stylosophy.it/......sole/6375/ din cate am auzit se numesc Ray ben dar daca dai pe google iti apar si cei gen aviator si as vrea sa stiu un site de unde as putea comanda nu second hand care au apartinut altei persoane as vrea noi daca se poate:D... funda si puncte:)

1 răspuns:
| 女明DongRi a răspuns:

Se numesc ochelari wayfarer sau nerd. Gasesti acest gen de ochelari la Meli Melo, New Yorker, Aldo, Camaieu, Coyoco si nu sunt deloc scumpi, la meli melo gasesti la 29 lei.happy