| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy! as vrea sa stiu cum se repartizeaza elevii de a 9a in clasa.eu am intrat a9a pe scoala, ar trebui sa fiu in A? sunt 3 clase.

Răspuns Câştigător
| alexa007 a răspuns:

Eu eram cred ca a 50 sh ceva pe liceu sh am intrat la A.straight face...chiar nu stiu cum se face...

3 răspunsuri:
| ana2205 a răspuns:

Buna, si eu am trecut in a 9-a, si da vei fi in clasa A, a 9-a in clasa.Multa bafta in continuare big grin

| ana2205 a răspuns:

Buna, am uitat ceva: daca esti a 9-a pe scoala unde urmezi liceul, atunci vei fi a noua in clasa A.

| Andut a răspuns:

Daca sunt 3 clase inseamna ca sunt 28 de elevi in fiecare clasa.
Nu te-ai uitat pe edu sa vezi a cata esti la scoala respectiva?