| MiKeLla14 a întrebat:

BUNA! As vrea sa stiu daca exista in Radauti sali de dans pentru street dancethinking Imi place stilul si as vrea sa invat.

2 răspunsuri:
| PufoshenienexT a răspuns:

Nu exista numai in orasele mari si chiar daca sar gasi nu sunt profesori destul de buni

| MiKeLla14 explică (pentru PufoshenienexT):

Off. sad Dar ce fel de dansuri as putea face,am fost anul trecut la dansuri populare la noi in comuna,si a fost o intamplare cand trebuia sa mergem in Polonia,foarte neplacuta,si am renuntat,dar totusi as vrea sa mai dansez,imi place si am zis sa mai incerc si alte tipuri, dar nu stiu un tip de dans si sa fie totusi si o sala in care pot invata(sigur in Radauti), sunt dispusa. Vreau sa le cer parintilor mei pana de ziua mea in iunie sa ma inscrie. Deci, va rog, astept sugestii.batting eyelashes big grin >:d< MULTUMESC!