| Drops07 a întrebat:

As vrea sa stiu daca Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj are internat sau daca sunt alte licee cu profil filologie, care sa aiba internat.

Răspuns Câştigător
| Buubbu a răspuns:

Hey! Am vazut ca nu ai primit raspuns de ceva vreme asa ca te voi ajuta big grin.Nu stiu exact ce sa spun pentru ca nu sunt din Cluj, dar cauta pe net.Sigur gasesti detalii despre liceul respective acolo happy. Sper ca te-am ajutat big grin

| Drops07 explică (pentru Buubbu):

Mersi, o sa caut, oricum ti-am dat funda, deoarece ai fost dragut/a sa imi raspunzi oricum, cand nimeni nu a facut-o happy.

1 răspuns: