| KajolKhan a întrebat:

Buna!
As vrea sa stiu de ce atunci cand ruleaza un film, subtitrarea ramane cateva secunde in urma?
Care ar putea fi problema?
big hug

3 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

De obicei cand scoti un film de pe net are ca titlu, titlul original al filmului + un nikname gen "Knowing MasterX". filmele sunt in mai multe variante la fel ca subtitrarile astfel ca trebuie sa cauti subtitrarea pentru filmul tau dupa expensia titlului. asa o sa fie potrivita pentru varianta de film scoasa de tine. sper ca am ajutatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca e greseala celui care a pus-o, ca in general ele sunt bune ma rog de cei care stiu sa le puna km trebuie

| KajolKhan explică:

Multumesc pentru raspunsuri!>big grin