| anna_8174 a întrebat:

Stiti cumva ce problema ar putea sa aiba Bs.Player daca nu se mai aude sunetul cand pun un film? Adica ruleaza normal, pur si simplu nu se aude.Filmul este. mp4, m-am gandit ca poate de asta nu mergethinking nu ma pricep atat de bine, dar in alt player merge( VLC). Problema e ca am nevoie de BSPlayer ca sa reglez subtitrarea, nu am gasit niciuna buna.

Aveti vreo idee cum sa rezolv problema? Si cu subtitrarea, si cu sunetul?batting eyelashes

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Incearca vlc player din cate stiu eu bsplayeru nu are full suport pe mp4 ( inceaca klite codec daca vrei sai iti mearga in bsplay)

| sti a răspuns:

Incearca ultima versiune, o poti descarca de aici http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=73&lid=3188 si s-ar putea sa mearga

| `KiddO` a răspuns:

Click dreapta cand ruleaza filmul. apoi dai click pe audio poate e vreo problema acolo

| ovidiu79 a răspuns:

Descarca si instaleaza KMPlayer merge foarte bine si pentru subtitrare daca nu o ia direct trebuie sa ii dai click dreapta pe imagine dai load sub iti deschide la sub si dai click pe sub pare greu dar e foarte bun programul si are si reglare de subtitrare incearca-l