| WingDj a întrebat:

as vrea sa stiu o dieta sau niste exercitii care le pot face dimineata si/sau seara care ma pot ajuta sa dau niste kilograme jos desi nu stiu chiar cate kilograme am tot am o burta care nu imi place acolo si vreau un pic de ajutor.

Răspuns Câştigător
| micutsaa21 a răspuns:

MEREU sa ai o sticla de apa la tine, sa bei cand ti-e sete cam 2 cani, chiar daca simti ca nu mai incape, sa nu mananci dupa 6, sa faci 30 de abdomene in fiecare zi, si sa faci shopping cat mai mult, daca chiar nu ai chef de sport. Si apropo, sa mananci putin, deloc paine, si seara doar un bol mic de orez, fara carne sau altceva si poti inlocui doua mese cu cereale integrale gen musli, nu fitness, nu-s bune. Poti manca in fiecare zi daca chiar nu rezisti 10 grame de ciocolata NEAGRA. Deoarece contine multa cacao, nu contine mult zahar, si e foarte sanatoasa, dar vara nu-ti recomand, ci iarna sau toamna, asta am citit pe un site. Succes! Incearca sa te abtii! Funda?big grinkiss

1 răspuns:
| Elisabeta_Andra_1994 a răspuns:

Cea mai buna dieta si din cate am vazut da roade e cea de fructe iti alegi un fruct care iti place cauti pe google dieta cu acel fruct si voila
Trebuie sa te tii cu strictete de ea si sa faci si sport cel mai usor sala si o sa fi un pachet cu muschiulet laughing