| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. De o prioada mai m-am ingrasat am 18 ani si 1.55m si 47 kg si am facut sunculite pe burta >:" as vrea sa stiu ce exercitii sa fac care sa ma ajute sa scap de colacei. Nu pot tine dieta pentru ca am probleme cu stomacu, dar pot spune ca mananc echilibrat. Si nu as vrea sa merg acasa, vreau sa fac acasa exercitii.
Daca sar coarda ajuta?
Va rog ajutati-ma :*

2 răspunsuri:
| Ursuletu19 a răspuns:

Mersul piticului, poti alerga in fiecare dimineata 30 de minute, mersul cu bicicleta iar eu zic ca nu esti grasa daca ai 1.55 si 47 de kg
Eu mananc foarte mult dar nu ma ingras am 1.50m si 38 de kg ( Corpul meu nu asimileaza )

| darkprincesskiss a răspuns (pentru Ursuletu19):

Poti lua Magneziu Zinc si Calciu si o sa asimilezi. Ca tine eram si eu anul trecut happy