| adela17 a întrebat:

As vrea sa stiu parerea voastra in legatura cu importanta varstei intr-o relatie. Conteaza varsta sau nu? chiar trebuie ca baiatul sa fie mai mare decat fata? ce parere aveti!

Răspuns Câştigător
| Safire17 a răspuns:

Normal baiatul ar trebui sa fie putin mai mare decat fata sau aceeasi varsta, dar nu neaparat. Dupa parerea mea varsta nu conteaza intr'o relatie, poti sa iubesti la orice varsta (si daca esti mic, chiar si la batranete! Sper ca te'am ajutat!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E important sa nu fie o diferenta prea mare intre acele persoane care se iubesc si pe langa asta fata sa nu fie minora ca e big problem.

| raluca250 a răspuns:

Ai auzit vreodata de expresia : Dragostea nu are varsta! happy

| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Nu are mare importanta, dar bine-nteles, sa nu se exagereze. Baiatul nu trebuie sa fie neaparat mai mare decat fata...

| beeapurplee a răspuns:

Normal ar trebui k baiatu sa fie cu 3 ani mai mare
Dar dragostea adevarata nu are varsta