| Adryan77ron a întrebat:

..Deci am o mica-mare problema deci vreau sa stiu parerea tuturor daca conteaza diferenta varstei dintre o fata si un baiat are ceva daca fata este cu 5 ani mai mare decat mine? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Bogdana a răspuns:

Nu este nici o problema diferenta de varsta de 5 ani daca fata este mai mare sau invers.Important este sa va intelegeti, sa fiti alaturi unul de celalalt chiar si atunci cand vor iesi la iveala unele diferente ale modului vostru de gandire.Cunosc un cuplu unde baiatul este mai mic cu noua ani ca domnisoara, iar in aceasta vara se casatoresc.Nu e o problema diferenta de varsta, atata timp cat va completati unul pe celalalt.

1 răspuns:
| caty06 a răspuns:

Destul de aiurea, dar depinde ce varsta ai