| Andie_3817 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatile in care fata e mai invarsta decat baiatul? Dupa parerea voastra conteaza varsta intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| ramona_4785 a răspuns:

Buna eu cred ca dragostea nu are varsta si nu conteaza daca unul e mai mare decat celalalt atata timp cat exista sentimente puternice din partea amandurora; varsta nu ar trebui sa conteze intr-o relatie chiar daca oamenii sunt rai si vorbesc nu trebuie sa se lase influentati de ei; cred cu ardoare ca doar cei doi sunt in masura sa judece ce este bine pentru ei; iar daca ei se simt minunat impreuna varsta prea putin conteaza.happy

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Chiar nu are nicio legatura atat timp cat cei doi se iubesc cu adevarat!
Bafta!

| Ирина19 a răspuns:

Nu conteaza, important e sa se iubeasca

| andyanimefan64 a răspuns:

Raspuns prima intrebare: Cred ca daca e iubire adevarata intre amandoi se poate.
Raspuns a doua intrebare:
-barbatul/baiatul poate fi usor atras de o femeie/fata mai tanara si/sau mai frumoasa
-si chiar daca nu se intampla asta diferenta de varsta conteaza deoarece relatie poate fi foarte scurta din cauza varstei.
Sper ca nu am scris prea mult si nu team plictisit.
Imi dai te rog funda? big grin