| Marry:X a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca exista vreun psiholog pe acest site, pentru ca vreau sa vorbim ceva important. Ms pentru ajutor si va rog abtineti-va de la raspunsuri raotacioase. Pa pa:*

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poţi încerca să discuţi cu PsihoSex. Din câte ţin minte e psiholog.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.
Utilizatorul "Pshiholoaga" happy
E cea mai buuuna`love struck

| Pepper9 a răspuns:

Buna. Dai un p. m la Psiholoaga!
Sincer, nu prea cred ca sunt psihologi pe site si daca cumva sunt, nu prea intra.Eu asa credhappy

| putzulica a răspuns:

Nu stiu daca exista dar putem vb pe mess, inteleg ff bine oameni si as fi interesat!

| VladRO a răspuns:

Psiholoaga e psiholoaga site-ului happy laughing)

| xtina a răspuns:

Da este ...este in lista mea de prieteni pe TPU uitate o cheama Psiholoaga!

Mult succes!

| denisa_2911 a răspuns:

Nu prea cred....si daca sunt nu ai cum sa stii ca sunt adevarati sau nuhappygreusad

| PaisonPink a răspuns:

Depinde ce vrei sa vorbesti straight face... Dar daca ai mare nevoie poti sa coontactezi prihologul de la scoalawinkingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta unul in viata reala, spatiul virtual nu-ti ofera nicio garantie.
Asta daca vrei, cu adevarat, ceva profesionist.