| izabella0005 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu totul despre Justin BieberInaltimea lui,cite kg are, cu cine e cumplat acum, totul.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Http://www.netbuzz.ro/vedete/Justin+Bieber-11.html

uite-aci, tot ce vrei să știi despre el.

5 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Întreabă şi tu Wischypedia.

| Voidwithin a răspuns:

Si cu ce te-ar ajuta asa ceva?

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Caută şi tu pe google, cred că găseşti.

| MihaelaMiikii a răspuns:

Uite: Justin Bieber e un cântăreț de muzică pop/R&B de origine canadiană. Și-a început cariera profesională pe Youtube, unde a fost descoperit de Scooter Braun, care mai târziu i-a devenit manager.
Născut: 1 martie 1994 (vârsta 19), Londra, Canada
Înălțime: 1, 70 m
Părinţi: Pattie Mallette, Jeremy Bieber
Albume: Believe, My World 2.0, My Worlds: The Collection, Mai multe
Frați/surori: Jazmyn Bieber, Jaxon Bieber.
Funda?

| Ana8785 a răspuns:

Gasesti o multime de stiri despre el pe www.blogvedete.com.

Sunt acolo stiri zilnice cu o multime de vedete si vreo 300 de stiri numai cu Justin :-)