| scorpiaX a întrebat:

as vrea sa tachinez un baiat ( suntem doar prieteni ) cum as putea face asta?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i ca-l vrei ca (si) amant!

| LoveSleep a răspuns:

N-o face, o să-ți iasă prost.

| kar1GaNNN a răspuns:

Vorbeste urat despre el cu alte fete daca tot vrei sa il enervezi laughing

| LeZizu a răspuns:

Sa facei glume fata de el, de cum este el.

| scorpiaX explică:

De ce o sa-mi iasa prost?

| Ioana803 a răspuns:

Doar fii tu si lăsa prostiile!

| AlexandraPreda a răspuns:

Ai putea să-l ciufulești sau daca e un băiat care știe de glumă piti sa-i zici "daca aș fi bărbat pentru tine m-aș face gay" laughing) Eu așa glumeam cu cel mai bun prieten.Sau îi piti spune ca atunci când o sa va casatoriti el va face curat prin casă laughing big grin Dar sa glumească si el la fel cu tine.Sa iti răspundă amuzant la întrebările tale puse in glumă.

| Betyyy a răspuns:

Pai daca spui ca sunteti doar prieteni asta e ceva mai greu. Dar ori cum... din ceea ce stiu baietilor nu le plac sa li se strice parul... Asa ca dai bataie si stricau parul. Gadilal, fal sa rada, spune-i sa nu-i sta bine in acel "ticou". Sper ca ti-am fost de ajutor.