| alex495 a întrebat:

Reusesc sa stabilesc o conexiune cu fata,dar nu si atractie astfel ajungand doar sa fim prieteni. O tachinez,glumesc cu ea, dar nu stiu ce as mai putea face. Vorbim mult online

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să aveți o activitate împreună. Așa ajunge să te cunoască și să te aprecieze.

| Catrice a răspuns:

Dacă nu se leagă nimic după 6 luni, nici n-o sa fie ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt doua variante. Prima ar fi sa te și vezi cu ea ca sa se acomodeze puțin. A doua este sa o lași pentru ca in unele cazuri dacă nu e chimia aia de la început, atunci nu e și gata, știi?

| Goddessss a răspuns:

Invit o undeva.
Vezi dacă accepta, de nu accepta nu i de tine