| mihai4000 a întrebat:

Cum as putea sa tachinez o fata? dati-mi niste exemple, dau funda!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey Mihai! Pai poti sa-i faci complimente pe neasteptate si dupa cand zice ceva de genul "Poftim/Ce?" tu-i poti spune "Nimic, vorbeam singur."
sau poti sa-i pui diferse "porecle" in functie de situatie. De ex daca se plange de greutatea ei poti sa-i spui "colacel", daca se enerveaza "pisoias" s.a.m.d Niciodata sa nu exagerezi si sa stii cand sa-i spui "Glumeam" ca sa nu se supere si sa te considere un prapadit sau ceva de genul.
Atat cred ca ajunge. Nu este bine sa tachinezi prea mult fetele, este naspa sa te joci cu sentimentele unei persoane.
Bafta!

1 răspuns:
| PureAngel a răspuns:

Pai, daca sunteti prieteni sa-i spui tot timplul ca-i pitica, sau daca mainile ei sunt reci sa-i spui sloi de gheata, sau daca zambeste mereu sa-i spui ca daca mai zambeste mult o sa ii intepeneasca gura sau daca e mai inalta sa-i spui girafa si daca nu stie sa gateasca sa-i spui asa :
" Ce faci cand o sa fi casatorita? Comanzi pizza toata ziua? Sau mergi la fast food? Sau poate dai foc la casa? "
Sper ca te-am ajutat.