| Madalina066 a întrebat:

As vrea sa trimit cuiva, in tara, un lucru pe care l-a uitat cu mult timp in urma la mine (mai exact o bratara). Problema e ca nu am 18 ani... pot trimite un colet mic, prin posta? Trebuie cumva sa completez un formular in afara de adresa nume etc? Sau daca trimit intr-un plic bratara impreuna cu o scrisoare. Se poate?

Multumesc! Funditaa big grin

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Salut.
Nu trebuie sa ai peste 18 ani ca sa trimiti un colet.
Daca ai 14 sau peste nu o sa ai nicio problema, dar chiar daca ai mai putin de 14, nu ar trebui sa fie o problemawinking
Bafta!